Yaşaroğlu Limuzin Hizmetlerimiz

Hizmetler


Yaşaroğlu Limuzin Lüks Araç

Lüks Araç

Deneyimli ve profesyonel sürücü kadromuzla, misafirlerimizi sadece bir noktadan diğerine taşımadığımızın farkındayız. Size kapılarımızı açtığımız ilk andan itibaren alıştığınız ulaştırma hizmetinin çok ötesinde bir servis anlayışı sizinle olacak. Son model lüks araçlarımız, donanımlı ve her biri en az bir yabancı dile hakim sürücü kadromuz ve 1980’den beri süregelen deneyimimiz ile iş ve özel seyahatlerinizi konfor ve güven içerisinde geçirmeniz için sizinleyiz.


Yat

İstanbul’un eşsiz güzelliği ve Boğaziçi’nin karmaşık dinginliğinde eşi benzeri olmayan bir boğaz yolculuğuna hazır mısınız?

Baştan sona sizin için tasarlanmış özel yemek menüleriyle hayatınızın en özel deneyimlerinden biri sizi bekliyor. İş toplantılarınızı veya özel günlerinizi unutulmaz kılmak istiyorsanız, lüks yat hizmetimizle şehrin güzelliğini yaşayarak şehir hayatından uzaklaşabilirsiniz.

Yaşaroğlu Limuzin Yat

Yaşaroğlu Limuzin Helikopter

Helikopter

Zamanınız kısıtlı olduğunda, şehir içi ve şehirlerarası konforlu bir yolculuk aradığınızda ya da İstanbul’un büyülü dünyasına yukarıdan bakmak istediğinizde aklınıza ilk Yaşaroğlu Limousine&Luxury Services’in kusursuz hizmet anlayışı gelsin. Çünkü lüks araç hizmetlerimizle karada ve denizde olduğu gibi, tamamı size özel tasarlanmış helikopter servislerimizle havada da yanınızdayız.


Özel Jet

Size özel detaylarla tasarlanmış ve arzuladığınız konforu iliklerinizde hissedeceğiniz özel jet servisimiz ile muhteşem bir uçuş deneyimine hazır olun. Bırakın, iş, tatil ve özel seyahatleriniz unutulmaz anılara dönüşsün.

Yaşaroğlu Limuzin Özel Jet

Yaşaroğlu Limuzin Ambulans Helikopter & Jet

Ambulans Helikopter & Jet

Yaşaroglu Limousine&Luxury Services, en zor zamanlarınızda da yanınızda. Seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuz durumda veya hasta nakil işlemlerinde ambulans helikopter ve ambulans jet servisimize güvenebilirsiniz.


ExlusIve Güvenlik Danışmanlığı

VIP Yakın Koruma

Türkiye’de ve yurt dışında özel eğitim almış deneyimli VIP güvenlik ekiplerini sizler için bir araya getiriyor, iş ve özel seyahatlerinizde üst düzey bir koruma servisi sunuyoruz.

Ultra Yat Güvenliği Çözümleri

Yat sahiplerinin, ailelerinin ve VIP konuklarının tekne içi temel güvenliğini sağladığımız ultra yat güvenliği çözümlerimizden haberiniz var mı? Tekne yolculuğu sırasındaki genel risk seviyesini tespit ederek, yolculuk programını minimum seviyede etkileyecek etkili güvenlik çözümleriyle sizinleyiz.

Yaşaroğlu Limuzin Exlusive Güvenlik Danışmanlığı

Yaşaroğlu Limuzin Seyahat Güvenliği

Seyahat Güvenliği

Varış noktanızın neresi olduğu hiç önemli değil… Biz seyahatleriniz için sunduğumuz güvenli konaklama, ulaşım ve çeviri hizmetleriyle yolculuk boyu yanınızdayız. Gerektiği durumlarda hükümet izni, hava ve deniz güvenliği servisimizden yararlanabileceğiniz gibi, tehdit analizi desteğimiz sayesinde kendinizi çok daha güvende hissedebilirsiniz.


ExlusIve Tur

Türkiye’nin her noktasını keşfe çıkın… Tarih kokan zaman yolculukları, el değmemiş koylar, en gözde kış sporu mekanları, doğanın en dingin köşeleri ve hayal gücünüzü zorlayan tüm güzellikler Yaşaroğlu Limousine&Luxury Services ayrıcalığı ile hayatınızın merkezinde.

Yaşaroğlu Limuzin Exlusive Tur

Yaşaroğlu Limuzin Seçkin Restoran Önerileri

Seçkin Restoran Önerileri

İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye’de en seçkin restoranlardaki yeriniz hazır. Dilerseniz eşsiz manzarası ile boğazda balık keyfi yaşayın, dilerseniz en seçkin şeflerin sizlere özel hazırladığı lezzetleri deneyin. Dilerseniz klasik Türk mutfağını yeniden keşfedin, dilerseniz de dünya mutfağının farklı tatlarıyla tanışın. İstanbul’un en elit mekanlarını bizimle keşfe çıkın, umduğunuzdan fazlası Yaşaroğlu Limousine&Luxury Services ayrıcalığı ile sizin olsun.


Otel

Beş yıldızlı konforu Yaşaroğlu Limousine&Luxury Services ayrıcalıkları ile yaşamaya hazır olun. Türkiye’nin tüm destinasyonlarında en elit, en otantik konaklama seçenekleri ile ilginç ve sıra dışı deneyimler yaşayın. Dilerseniz İstanbul boğazının büyüleyici atmosferinde, dilerseniz Doğu Karadeniz’in baş döndürücü doğasında ya da Ege ve Akdeniz’in el değmemiş koylarında konaklamanın farkını hissedin.

Yaşaroğlu Limuzin Otel

Yaşaroğlu Limuzin Exclusive Daire & Konaklama

ExclusIve Daire & Konaklama

Seyahat planını uzun süreli yapan konuklarımız için İstanbul bir başka güzel. İster eşsiz boğaz manzarasına nazır muhteşem bir saray dairesi, ister konfor ve dekorasyonuyla sizi büyüleyecek bir villa. Biz lüks ve konforu bir arada yaşamanız için tüm detaylarla ilgilenirken, size en keyifli anların tadını çıkarmak kalıyor.


Menü