Yaşaroğlu Limuzin

Kurumsal

1980 yılında lüks araç kiralama sektörünün ilk firması olarak hizmet vermeye başlayan Yaşaroğlu Limousine&Luxury Service olarak, kurulduğumuz ilk günden beri konfor ve güven dolu yolculuklar sunmaya devam ediyoruz.

Güncel araç filomuzla tüm ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunuyor, kusursuz yol bilgisine sahip sürücü kadromuzla 1980’den beri fark yaratarak çalışmaya devam diyoruz. Deneyimli, bilgili ve kültürlü sürücü kadromuz ile sağladığımız profesyonel hizmetle siz değerli konuklarımızı ağırlamak için her zaman hazırız.

İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Trabzon’da da lüks araç kiralama hizmeti verdiğimiz gibi, özel yat-tekne, özel helikopter, ambulans helikopter, özel uçak, özel güvenlik ve profesyonel tur rehberi gibi asist hizmetler de keyifli ve güven dolu seyahatler için sizinleyiz.

Birlikte güzel yolculuklara… Güvenle...

Misyonumuz

Lüks araç filomuz, yönetici-personel kadromuz ve tüm partner firmalarımızla birlikte konuklarımıza hak ettikleri özel hizmeti sunmak, münferit ve operasyonel organizasyonlarda en kusursuz servisi sağlamaya devam etmek.

Vizyonumuz

Misafirlerimize ulaşımdan fazlasını hissettirmek, sunduğumuz servisler ile global iş dünyasına ekonomik katkı sağlamak ve kendimize özgü duruşumuzla Türk misafirperverliğini en iyi şekilde yansıtan firmalar arasındaki yerimizi korumak.

Menü